Ár: 59.900.000 Ft(147.941 €) |
Azonosító: 277180 |

Eladó:
 |
Jurák Judit Értékesítő
+36-70-3 206 672 jurak.judit @ flatmanagement.hu |
|
Ingatlan adatok:
Vételár: | 59.900.000 Ft
(147.941 €) |
Elhelyezkedés: | 1064 Budapest VI. kerület (Terézváros (Nagykörúton kívül)) Izabella utca |
Tranzakció típusa: | Eladó |
Ingatlan típusa: | Lakás / Tégla |
Alapterület: | 51 m2 | Szobaszám: | 2 | Tulajdonjog / bérleti jog: | Tulajdonjog | Költözhető: | azonnal | Állapot: | Újszerű | Komfort: | Összkomfortos | Tetőtér: | Tetőtéri | Emelet: | 4. emelet | Lift: | Van | Fűtés: | Gáz - cirkó | Belmagasság: | 3 méter alatt | Erkély: | Igen | Kilátás: | Udvarra néző
| Parkolás: | Közterületen parkolás |
|
(Terézváros központi részén) 2007-ben befejezett emeletráépítéssel készült, modern építésű. A liftes ház, így ötemeletessé vált, az eladó lakás a 4. szinten található. Melyet a tulajdonos 8 évig nem használt.
A teljes felújítás tükrözi a társasház külső, ill. belső megjelenése, kiváló állapota és tisztasága a két lépcsőházzal együtt.
A lakás külsejét 3 franciaerkély és a biztonsági ajtó jellemzi, melyek a mai kornak megfelelnek.
A tágas nappaliban (mediterrán parkettás) az előszoba rész (olasz padlólap burkolatú) az amerikai konyha mellett, dolgozósarok lett kialakítva. A beépített modern konyhabútor minőségi berendezésekkel és egyedi hátfallal van felszerelve. Eredeti cseresznyefa ajtók nyílnak a helységek között.
A hálószobához közvetlenül tartozó, beépített garderobe minőségi anyagokból (szinte kisszobának is mondható) a plafonig van polcozva és csendes (fékezős) fiókokkal ellátva. Óriás méretű tolóajtaja torzításmentes tükörrel burkolt. A fürdőszoba olasz illetve spanyol burkolatokkal és antibakteriális német szaniterekkel, csaptelepekkel szerelt. Mozgásérzékelős riasztóval védett otthon.
A fűtés távírányítható ttermosztáttal, korszerű (Wiesmann cirkóval) radiátorokkal van megoldva. A meleg vizet szintén a cirkó biztosítja. A lakás állapota luxus, beköltözés esetén semmilyen felújítást nem igényel!
Tartozik hozzá egy 9m2 tároló is.
A közelben piac, gyógyszertárak, üzletek (lidl, Penny, stb) vannak.
A háztól ötven méterre van a 76-os troli megállója, egy perc sétára pedig a Vörösmarty u. földalatti megállója.